Zaměstnanci školy

Ředitelka školy:

Zástupce ředitelky školy:

Radka Josefusová                                                                                                                                                    

Lenka Placzková

Učitelky:                                                     



   



 

 

Školní asistent:

Jana Juráňová 
Eva Jančíková                                                                                                                                     Alena Krautwurstová
                                                                                                                                                           Bc.Veronika Dujsíková                                                                                                                                                      Pavla Zlotá                                                                                                                                                                           Gabriela Kosubová

Bc.Pavlína Graeberová
Bc.Ludmila Reclíková                                                                                                                                               
Linda Káňová                                                                                                                                                               Klára Bialasová

 

Andrea Kudělová                                                                                                                          

 
Školnice: Emilie Schikorová

Pracovnice prádelny,úklid:
 

Provozní pracovnice,úklid:

 

Krista Čecháčková
                                                                                                                                                                                    

 

Miroslava Chamrádová                                                                                                                                               Alena Svobodová

Pracovnice výdeje stravy:

 

Světlana Menšíková
Kateřina Černotová

 

Obsazení jednotlivých tříd šk.rok 2022/2023

I. třída-červená:  

učitelky: Lenka Placzková, Klára Bialasová
úklid: Emilie Schikorová
prac.výdeje: Světlana Menšíková

II.třída-oranžová:

učitelky: Gabriela Kosubová, Linda Káňová 
úklid: Krista Čecháčková
prac.výdeje: Světlana Menšíková  

III.třída-zelená:

učitelky: Bc. Veronika Dujsíková, Pavla Zlotá
úklid: Alena Svobodová
prac.výdeje: Kateřina Černotová

IV. třída-žlutá:

učitelky: Jana Juráňová, Radka Josefusová
úklid: Alena Svobodová
prac.výdeje: Kateřina Černotová 

V.třída-bílá:

učitelky: Eva Jančíková, Alena Krautwurstová 
úklid: Miroslava Chamrádová
prac.výdeje: Kateřina Černotová 

VI.třída-modrá:

učitelky: Bc. Pavlína Graeberová, Bc. Ludmila Reclíková
úklid: Miroslava Chamrádová
prac.výdeje: Světlana Menšíková

 

 

Sdílejte na facebooku

Fotogalerie roku 2023