OPATŘENÍ K PROVOZU OD 1.9.2020 (COVID-19)

• Mateřská škola upozorňuje zákonné zástupce dětí, že všechny osoby, včetně dětí, s příznaky infekčního onemocnění (např. zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu apod.), nemohou do budovy a jiných prostor mateřské školy vstoupit !!!
  • Dítěti s přetrvávajícími příznaky infekčního onemocnění, které jsou projevem chronického onemocnění, včetně alergického onemocnění (rýma, kašel), je umožněn vstup do mateřské školy (třídy) pouze v případě, prokáže-li, že netrpí infekční nemocí.
  • V budově, šatně a jiných prostorách MŠ (zahradě), se pohybujte pouze po nezbytně nutnou dobu, prostory mateřské školy vždy ihned opusťte.
  • Dítěti dejte do šatny v podepsaném sáčku čistou roušku.

Sdílejte na facebooku

Fotogalerie roku 2024